Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Młodszy grafik komputerowy:

Poszukujemy osoby, która byłaby uzupełnieniem zespołu graficznego. Idealna dla absolwentów, którzy chcieliby w praktyce sprawdzić zdobytą wiedzę oraz rozwijać artystyczne umiejętności. Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest wspieranie zespołu graficznego w przygotowaniu składu DTP do druku, aktualizacja produktów na stronie i tworzenie wysokiej jakości projektów graficznych w oparciu o wytyczne klienta.

Wymagane umiejętności:
Wykształcenie artystyczne lub pokrewne.
Doświadczenie i sprawność w posługiwaniu się programami graficznymi - CorelDraw.
Samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej.
Wysokie zdolności komunikacyjne i otwartość.
Duża motywacja do pracy, zaangażowanie.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku.
Możliwość zdobycia nowego doświadczenia.
Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę.

Pracownik produkcji w drukarni - Drukarz

Do głównych obowiązków kandydata będzie należało, obsługa plotera wielkoformatowego 3,2m, a więc wydruk, wykończenie introligatorskie, przygotowanie wykonanego zlecenia do odbioru wysyłki. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie takich produktów jak, banery reklamowe, drukowanie, docinanie, zgrzewanie i oczkowanie, wydruk folii samoprzylepnych, plakatów, docięcie do formatu.

Opis stanowiska:
Bieżąca obsługa zamówień.
Obsługa drukarek i ploterów wielkoformatowych.
Prowadzenie prac z zakresu utrzymania maszyn oraz usuwanie drobnych awarii

Wymagania:
Obsługa maszyn zgodnie ze standardami technologicznymi oraz jakościowymi.
Współpraca z działami wspierającymi produkcję, działem sprzedaży oraz grafikami.
Przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur oraz standardów.
Wysoka samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość wydruku.
Dobra organizacja czasu pracy.
Mile widziane doświadczenie na tym stanowisku.

Oferujemy:
Praca w młodym zespole
Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biuro@grafores.com.pl