Cateringowe torby papierowe z nadrukiem

Rosnąca świadomość ekologiczna stawia przed właścicielami różnorodnych marek wyzwanie połączenia dbałości o przyrodę z prowadzoną działalnością. Właśnie dlatego w sklepie internetowym GRAFORES przygotowaliśmy dla Państwa torby papierowe cateringowe w różnych kolorach oraz w wersjach ze skręconym lub płaskim uchem. Proponowane akcesoria powstają z papieru o gramaturze wynoszącej 70-110g/m2, a do tego uzyskały odpowiedni atest, który potwierdza bezpieczeństwo stosowania ich w kontakcie z żywnością. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Torby papierowe cateringowe – ekologiczny sposób na dostarczenie posiłków

Torby papierowe cateringowe to gadżety dla gastronomii, które sprawdzają się znakomicie w roli nośnika reklamowego. W przypadku firm specjalizujących się w dostarczaniu gotowych posiłków takie rozwiązanie łączy ekologię, funkcję praktyczną i promocję, i to przy jednoczesnym niskim nakładzie finansowym, ponieważ dostępne w tej kategorii torby papierowe dla gastronomii możecie Państwo zamówić w naprawdę atrakcyjnej cenie. Nasze produkty posłużą do przewożenia i dostarczania dietetycznych pudełek prosto do Państwa klientów.

Torby papierowe cateringowe bez problemu radzą sobie z ciężarem wynoszącym od 8 do nawet 10 kg. Dzięki ich wytrzymałości mogą stać się gadżetem reklamowym wielorazowego użytku, a następnie mogą być bez problemu poddane recyklingowi. W przypadku modeli wykonanych z papieru nadruk jest wykonywany techniką sitodruku bez przejść tonalnych. W GRAFORES możecie Państwo samodzielnie zaprojektować projekt graficzny, na podstawie którego nasz zespół przygotuje wizualizację i podeślę ją do akceptacji jeszcze przed realizacją zlecenia.

Zobacz również nasze inne produkty z oferty toreb papierowych z nadrukiem: