E-sklep
Drukarnia
GadżetyKalendarzeOdzież
baner

Blog

liczy się klient!

Dużo dla dużych i dla małych też dużo!

kale
29.10.2021

liczy się klient!

- W Grafores drukujemy dla firm dużych i małych, swoje projekty realizują u nas zarówno Agencje Reklamowe, jak i klienci indywidualni. Jesteśmy elastyczni i kompleksowi. Dla każdego klienta staramy się tak samo. Tym, co jednak najbardziej wyróżnia nas wśród innych drukarni jest szeroka oferta. W Grafores drukujemy i znakujemy niemal wszystko. Niezwykle rzadko usłyszysz od nas zdanie „to niemożliwe”. 

 

- Dlatego, niezależnie czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w swojej działalności, czy masz już ugruntowaną pozycję na rynku – postaw na produkty i gadżety reklamowe, których wykonanie zlecisz w jednym miejscu – w Rzeszowie, przy ulicy Króla Augusta 50 – lub online na grafores.com.pl

 

Poniżej jedna z naszych realizacji – jako dowód, że możesz zrobić wiele za jednym zamachem – wystarczy, że przyślesz nam swoje logo! (albo zlecisz jego zaprojektowanie)

 

Błękit i róż to kolory dominujące w brandingu norweskiej marki Elefant. 
Butik z rzeczami dla najmłodszych drukował u nas kalendarzyki, wizytówki, ulotki, zakładki oraz naklejki. Do tego doszło znakowanie gadżetów takich jak kubeczki, długopisy czy balony.

layer

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytanie dotyczące druku? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 24h!
17 862 20 68[email protected]