E-sklep
Drukarnia
GadżetyKalendarzeOdzież
baner

Blog

Prosto, szybko, przejrzyście - i w dobrej cenie

Piękno papieru i druku. Piękno wesela.

kale
15.07.2021

Prosto, szybko, przejrzyście - i w dobrej cenie

❤ Planowanie ślubu 👩‍❤️‍👨 i wesela to oprócz zaproszeń inne drukowane dodatki, które dodadzą Waszemu wyjątkowemu dniu indywidualnego charakteru, ułatwią organizację i zachwycą gości.

❤ Nie potrzeba wiele aby wykonać winietki na stoły – klasyczne bigowane do postawienia, lub w formie etykiet. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie drugiej strony winietki na plan wesela – dzięki temu nikomu nie umknie żaden ważny moment weselnego przyjęcia.

❤ Jeśli Wasi goście są muzykalni możecie włączyć ich do wspólnego śpiewania. W tym przypadku przydadzą się indywidualne śpiewniki z Waszymi ulubionymi piosenkami. 🎼🎤

❣ Winietki i śpiewniki, które prezentujemy dzisiaj charakteryzują się prostotą i delikatnością – i to zdecydowanie ich siła. Będą się pięknie prezentować z dowolnymi kwiatami, które wybrali młodzi do dekoracji. Okładka śpiewnika i winietki to fakturowany papier w kolorze écru, stylizowany na stary za sprawą drobnego nakrapiania.

❣️ Prezentujemy również voucher dla rodziców jako forma wręczenia prezentu do zrealizowania w szczególnych okolicznościach, na przykład w ramach pobytu w jakimś miejscu.

❣ Masz pomysł na swoją drukowaną oprawę ślubną❓

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Oferujemy złocenia i srebrzenia, wykonujemy projekty i realizujemy indywidualne pomysły.

Z nami zadbasz o detale tego wyjątkowego dnia❗

layer

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytanie dotyczące druku? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 24h!
17 862 20 68[email protected]