E-sklep
Drukarnia
GadżetyKalendarzeOdzież
baner

Blog

czyli co robić aby w Nowym Roku 2022 rozsiewać pozytywną marketingową energię ;)

Szczęśliwi czasu nie liczą - wieszają kalendarze!

kale
18.10.2021

czyli co robić aby w Nowym Roku 2022 rozsiewać pozytywną marketingową energię ;)

Niezbędny w każdej firmie, potrzebny w każdym domu - maksymalnie użytkowy!

Pan czasu, któremu codziennie "patrzymy w twarz".

 

Kalendarz!

 

Nikogo do kalendarza przekonywać nie trzeba, bo nawet ci najszczęśliwsi, którzy czasu nie liczą, lubią mieć w datach porządek. Zorganizowanie to dziś wielka cnota!

 

Organizuj się więc już dzisiaj - do zamówienia swojego indywidualnego kalendarza, który może być twoim najlepszym noworocznym marketingowym przyjacielem, i który  z pewnością zaprosi innych, w progi twojej firmy. 

 

Co dają ci reklamowe kalendarze indywidualne?

 

Po pierwsze - wizerunek. 

 

Kalendarz to chętnie przyjmowany i eksponowany w otoczeniu gadżet, co pozwala na zaprezentowanie marki w wielu środowiskach potencjalnych klientów. W dodatku kalendarz indywidualny pozwala na stworzenie projektu, który będzie wzmacniał przekaz marki każdego dnia. Dzięki hasłom reklamowym i atrakcyjnym grafikom zgodnym z charakterem działalności, reklamowy kalendarz indywidualny skutecznie zwróci uwagę twoich potencjalnych usługobiorców.

 

Po drugie - piękno.

 

Mimo, że drugie ściśle wiąże się z pierwszym - zasługuje na dodatkowe podkreślenie. Niezależnie od branży, w której działasz, nawet jeśli sprzedajesz rzeczy, które nie posiadają walorów estetycznych - kalendarz daje ci możliwość przebicia się do klientów właśnie przez wspólne z nimi poczucie estetyki. Twoje logo, slogan reklamowy - hasło - na tle pięknej abstrakcji lub zjawiskowego pejzażu, zapisze się pozytywnie w świadomości klienta - i skieruje go właśnie w twoją stronę.

 

Po trzecie - wybór.

 

Mimo, że po kalendarz sięgamy raz do roku, towarzyszy on nam ciągle i pełni wiele funkcji.

Nowoczesne kalendarze posiadają kalendaria uzupełnione przez dodatkowe dane, ułatwiające planowanie i organizację wielu spraw.

Mnogość wzorów, rozmiarów i formatów pozwala na dopasowanie kalendarza do funkcji, jaką ma pełnić. A może być wizytówką, planerem, podkładką na biurko, kalendarzem ściennym, jedno lub kilkudzielnym, fotokalendarzem pełnym wspomnień... Opcji jest wiele!

 

Kiedy zamówić kalendarze?

 

Im wcześniej tym lepiej, bo później... możesz nie zdążyć.

Sezon zaczyna się już we wrześniu!

Październik to najgorętszy okres w produkcji kalendarzy na kolejny rok

Listopad? Kalendarze leżą na półkach księgarni. a te firmowe zaczynają swoją wędrówkę do klientów, kontrahentów, przyjaciół.

Grudzień zdecydowanie jest miesiącem spóźnialskich i prawdopodobieństwo, że znajdziesz wolny termin na swoje wydruki, spada drastycznie.

 

Dlatego zamów swoje kalendarze już dzisiaj!

 

 

 

 

 

layer

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytanie dotyczące druku? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 24h!
17 862 20 68[email protected]