E-sklep
Drukarnia
GadżetyKalendarzeOdzież

Praca

Grafores s. c. to profesjonalna drukarnia działająca od 2009 roku. Stawiamy na jakość i zadowolenie klientów. Reklama to nasza pasja – druk to nasza specjalność!

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

DRUKARZ

Zakres obowiązków:

- przygotowanie maszyny do druku
- wydruk oraz nadzór nad procesem druku
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza
- dokładność oraz precyzja
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- dobra organizacja pracy
- uśmiech i chęci do pracy

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie
- umowę o pracę
- wynagrodzenie uzależnione od  doświadczenia
- premię wynikową
- pracę z ciekawymi ludźmi w miłej atmosferze
- niezbędne narzędzia do pracy
- możliwość rozwoju zawodowego

Masz doświadczenie i chęci do pracy? Czekamy na twoje CV!
[email protected]

layer

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytanie dotyczące druku? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 24h!
17 862 20 68[email protected]