E-sklep
Drukarnia
GadżetyKalendarzeOdzież

terminy realizacji

W drukarni Grafores oprócz jakości i dobrych cen, dbamy także o szybkość i terminowość realizacji.

Dla Państwa wygody system zamówień został zaprojektowany w taki sposób, aby automatycznie informować o etapie realizacji.

Terminy są podane przy każdym produkcie w tabelce kalkulacji obok wyceny. Jeśli zajdzie potrzeba szybszej realizacji zamówienia, prosimy o kontakt w tej sprawie z działem sprzedaży potwierdzimy czy będzie taka możliwość, niektóre produkty realizujemy już w 24h.

System korzysta z wbudowanego kalendarza przy obliczaniu terminu realizacji. Bierze pod uwagę dni robocze – weekendy
i święta są traktowane jako dni wolne.

Termin realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia do godziny 13-tej. Zamówienia złożone poza godzinami pracy traktowane są jak złożone w kolejnym dniu roboczym.

 

Przykład 1. Zamówienie które wpłynęło w poniedziałek o godzinie 11-tej a zamówiony produkt ma określony czas druku 2 dni, zostanie ukończone w środę. Przykład 2. Zamówienie które wpłynęło w poniedziałek o godzinie 14-tej a zamówiony produkt ma określony czas druku 2 dni, zostanie ukończone w czwartek. 

Podane czas druku jest orientacyjny a ostateczny termin realizacji zostanie potwierdzony drogą mailową w momencie przekazania zamówienia do druku po opłaceniu zamówienia i wgraniu plików oraz ich weryfikacji przez grafika. W przypadku płatności tradycyjnej przelewem termin realizacji się wydłuża o co najmniej jeden dzień. Na termin realizacji mają wpływ również przesłane pliki do druku jeśli będą zawierały błędy to nie zostaną one przekazane na produkcje, co będzie skutkowało przesunięciem terminu realizacji.

 

W przypadku druku wraz z zamówionym projektem lub zamówionej wizualizacji, podany termin realizacji nie uwzględnia czasu projektowania, czas wykonania projektu to zwykle od 1-3 dni, jednak jest on uzależniony od skomplikowania oraz obłożenia grafików.

 

layer

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytanie dotyczące druku? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 24h!
17 862 20 68[email protected]