E-sklep
Drukarnia
GadżetyKalendarzeOdzież
baner

Blog

ROZWIŃ swoją reklamę!

kale
16.01.2023

Skuteczne rozwinięcie to podstawa!

 

Czym jest roll-up?
Wiele osób nie związanych z branżą poligraficzną słysząc hasło "roll-up" nie wie z czym to się je, a sprawa nie jest przecież trudna. Roll-up to nic innego, jak rozwijany stojak reklamowy. W jego skład wchodzi plansza z nadrukiem, kaseta, w której umieszczony jest system rolujący oraz listwy zaciskowe i wysięgnik. Planszę rozkłada się na wysięgniku. Po zdjęciu wysięgnika listwa chowa się automatycznie z powrotem do kasety. Materiał, z którego wykonana jest plansza, powinien być elastyczny, a za razem odporny na warunki atmosferyczne.

 

Zalety roll-up'ów
Do licznych zalet tego rodzaju reklamy należy zwiększona widoczność marki w przestrzeni publicznej. Odpowiednio zaprojektowany roll-up pozwoli firmie na wyróżnienie się i w szybkim czasie przekona klientów do wyboru prezentowanej oferty. Produkt jakim jest roll-up wyróżnia się dość niską ceną, jak na prezentowaną powierzchnię. Nie jest on poza zasięgiem cenowym nawet najmniejszych firm czy osób prywatnych. Kupując roll-up można powiedzieć, że jest to wieloletnia inwestycja, ponieważ bez obaw można stosować go przez lata. W razie potrzeby zmiany, np. nadrukowanej treści czy odświeżenia grafiki, wystarczy tylko wymienić planszę na nową. Uniwersalność stosowania roll-up'u także jest jego wielkim plusem. Z taką samą skutecznością będzie prezentował się jako reklama outdoor, stand na targach wystawienniczych czy jako część dekoracji podczas specjalnych wydarzeń. Jego lekka, wygodna do transportu konstrukcji sprzyja wielorakiemu zastosowaniu. Także montaż nie sprawia większych problemów i może być wykonany samodzielnie.

 

Gdzie stosować roll-up'y?
Roll-up może być stałą reklamą, jako zachęcający znak do wejścia i zapoznania się z ofertą danego sklepu, hotelu czy restauracji. Ten typ reklamy często gości podczas wydarzeń specjalnych, takich jak różnego rodzaju np. konferencje, szkolenia, imprezy plenerowe, a także pokazy. Estetyczna i dobrze przemyślana plansza roll-up'u zdecydowanie przyciągnie uwagę niezależnie od jego otoczenia.

 

Rodzaje roll-up'ów
Rynek stojących reklam nie jest ograniczony i posiada różne odmiany roll-up'ów. Różnice polegają na sposobie wykonania i na użytym materiale. Firmy nie muszą inwestować w najdroższe opcje - mają do wyboru modele premium, ale również modele ekonomiczne czy standardowe. Jednak w przypadku stosowania tych reklam na zewnątrz, zaleca się zakup produktu "z wyższej półki", by mieć pewność, że są one odporne na działanie słońca i deszczu. W pomieszczeniach jak najbardziej wystarczy wykorzystać tańszy model. Zawsze chętnie pomożemy i doradzimy w doborze najlepszej reklamy.

 
Elementy, z jakich składa się  roll-up:

yes MECHANIZM ROZWIJAJĄCY - wykonany z wysokiej jakości tworzywa, by zapewnić pełną niezawodność i funkcjonalność. Dzięki można mieć pewność, że system będzie działał płynnie i nie ulegnie szybkiemu zużyciu przy częstym korzystaniu z mechanizmu.
 
yes KASETA, czyli PODSTAWA - wykonana ze wzmocnionego aluminium, które nie poddaje się łatwo korozji. Na spodzie kasety ukryto dwie obrotowe łatwo rozkładające się nóżki, zapewniające dodatkową stabilność całej konstrukcji. Jest połączeniem funkcjonalności i nowoczesnego minimalistycznego design'u.

 

yes LISTWA ZATRZASKOWA - z antykorozyjnego aluminium pewnie mocuje grafikę. Umieszczone tam dwie zaślepki pozwalają na szybkie i proste umieszczenie wydruku w listwie, a w razie potrzeby także na wymianę grafiki na inną.
 
yes WYDRUK- jest odporny na ścieranie i promieniowanie UV, dlatego grafika zawsze będzie się prezentować odpowiednio. Zadruk pokrywa całą powierzchnię materiału, bez nieestetycznych białych pasków z żadnej strony.

 

yes MASZT TYPU BUNGEE - modułowy system aluminiowych rurek połączony elastyczną gumką. Jest kompaktowy i ułatwia transport całego roll-up'u. Maszt należy osadzić w kasecie dla zapewnienia większej stabilności. 

 

yes POKROWIEC W ZESTAWIE - ułatwi wygodny transport. Wszystkie elementy składające się na roll-up idealnie mieszczą się w pokrowcu. Posiada on zamek błyskawiczny i uchwyt. Torba posiada także specjalne przezroczyste okienko identyfikacyjne, w które można włożyć np. informację jaki nadruk znajduje się w środku. 


W dobie dzisiejszej konkurencji najskuteczniejsi biznesmeni stawiają reklamę. Jednym ze sprawdzonych sposobów do szybkiego promowania firmy jest roll-up. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na roll-up'y i rozmowy z naszymi konsultantami.

layer

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytanie dotyczące druku? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 24h!
17 862 20 68[email protected]