E-sklep
Drukarnia
GadżetyKalendarzeOdzież
baner

Blog

więcej niż gadżet, nie tylko reklama - oto zakładki/linijki

ZAŁÓŻ SIĘ - BO WARTO!

kale
01.03.2022

więcej niż gadżet, nie tylko reklama - oto zakładki/linijki

Jak się wyróżnić posiadając niewielki budżet na reklamę?

 

Zastosuj gadżet nr 2 z naszego rankingu rewelacyjnych gadżetów w niskiej cenie ;)

 

Tym razem polecamy Państwu coś niezwykle prostego, co może być dla wielu niepozorne – ale naszym zdaniem ma w sobie ogromny potencjał. Doceń go!

 

Prezentujemy zatem:

 

ZAKŁADKĘ!

 

Zakładka? - zapytacie – do czego to służy?

 

Już wyjaśniamy – to mniejsza, ale często marketingowo silniejsza koleżanka ulotki – reklama funkcyjna! Estetycznie zaprojektowana i wykonana może nieść przesłanie do klienta lub pełnić różne przydatne funkcje. Na przykład funkcje linijki.

 

- Linijka przydaje się w szkołach, na uczelniach, w firmach o profilach technicznych i nie tylko. To gadżet, który znowu – klienci chętnie przyjmują – bo przydaje się praktycznie każdemu.

 

CO MOZE SIĘ ZNALEŹĆ NA TWOJEJ ZAKŁADCE?

 

 

- Zakładka z podziałką to nie wszystko. Powierzchnia tej formy reklamowej jest na tyle duża, że oferuje nam różne opcje – możemy przedstawić misję firmy, najmocniejsze strony przedsiębiorstwa, wkomponowując je w atrakcyjny projekt – na przykład z ciekawostkami z naszej branży, z humorem, sentencją, czy wszystkim tym, co może kreować w określony sposób wizerunek naszej marki!

 

Mamy wiele opcji do wyboru, zarówno pod względem rozmiaru, jak i użytego papieru oraz jego powlekania. Dostępne są również zakładki/linijki wykonane z tworzywa PCV/ Wszystko to daje niesamowite możliwości stworzenia w pełni personalizowanego projektu, który będąc przydatnym dla naszych klientów, będzie równocześnie dyskretnym narzędziem promującym każdą działalność.

 

Bonusową zaletą ZAKŁADKI jest jej bardzo atrakcyjna cena. Za 100 sztuk w formacie 160x50mm – dwustronnych i uszlachetnianych folią soft touch - zapłacicisz jedynie 132zł brutto.

 

 

Zakładki i linijki reklamowe znajdziesz tutaj

 

 

 

layer

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytanie dotyczące druku? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 24h!
17 862 20 68[email protected]